Firma INTERTREND® bola založená v roku 1992. Od počiatku činnosti bolo jej náplňou výroba nábytku, zariaďovanie interiérov nábytkom, skríň s posuvnými dverami, návrh a výroba kuchynských liniek. V roku 1997 sa firma presťahovala do vlastných priestorov v obci Horné Saliby, okres Galanta, kde má hlavné sídlo dodnes. Súbežne s dostavbou nových priestorov firma zainvestovala aj do výkonnejšieho strojného zariadenia, ktoré jej umožnilo realizáciu náročnejších interiérov.

Našimi klientmi sú firemní i individuálni zákazníci. Firemným zákazníkom ponúkame komplexné zariadenie interiéru. Pre individuálnych zákazníkov je hlavná nomenklatúra výroba kuchynských liniek, skríň s posuvnými dverami a šatníkov.

V súčasnosti má firma hlavné obchodné zastúpenie v Galante v Obchodnom centre JAS PARK. Na tomto mieste prebiehajú konzultácie vrátane vizualizácie zariadenia interiérov nábytkom. Vzhľadom ku skutočnosti že firma realizuje výrobu a montáž nábytku, už pri konzultácií (vizualizácia interiéru) sú zohľadnené výrobné, technické, dekoratívne a konštrukčné danosti nábytku, čím vyhotovený projekt – vizualizácia interiéru, s vysoko vernosťou odpovedá následnej realizácii. Po odsúhlasení návrhov zákazníkom firma zabezpečí výrobu nábytku vrátanie jeho kompletizácie, t.j. dopravy, montáže a zabezpečenia subdodávkami.

Firma vyrába nábytok z veľkoplošných materiálov (LDTD, MDF, HDF a pod.) stredného a vyššieho štandardu. Používanie kvalitného kovania (Hettich, BLUM a pod.) je u nás samozrejmosťou.